הסרת שיער בלייזר

מדוע יש צורך בהסרת שיער?

שיער הגוף אינו מזיק או מהווה בעיה בריאותית, כמובן, אך נחשב מאוד לא אסתטי ולכן נשים  וגברים פעמים רבות חשים חוסר ביטחון בגופם בשל כך, עד כדי הימנעות מפעילויות מסוימות כגון הליכה לים או מלבוש קצר בימי הקיץ החמים. גילוח או שעווה, פתרונות העבר הביתיים להסרת השיער, כרוכים בכאבים  ולרב מספקים תוצאות רחוקות ממושלמות ("קוצי" גילוח וסימני אדמומיות מהשעווה). כתוצאה מכך עלה הצורך ליצור שיטה שתמגר את הבעיה ישירות מהשורש ותשפר משמעותית את איכות החיים של המשתמשים בה.

 

כיצד עובד טיפול הסרת שיער בלייזר?

לייזר הוא התקן הפולט אור אחיד וממוקד בפיזור נמוך, כאשר טיפול הסרת השיער באמצעותו עושה שימוש במכשיר הפועל על עיקרון פירוק על ידי אור. קרן הלייזר עוברת דרך העור, נספגת באזור צמיחת השיער וכך משמידה את בסיס שורש השערה לטווח ארוך.

 

אנו ב-ESTEMED משתמשים במכשיר הDiode- 808 החדשני והאפקטיבי, המעניק תוצאות מהירות, נטולות כאבים ובטוחות.

 

יעילות ותוצאות הטיפול

בשל מחזוריות צמיחת השיער והעובדה כי לא כל השערות מצויות באותו שלב מחזורי במהלך הטיפול - תוצאות הסרת השיער בלייזר אינן מיידיות. כמו כן, לרב יש צורך לבצע את הטיפול מספר פעמים, כאשר מרבית המטופלים יזדקקו לכעשרה טיפולים על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון. קצב הטיפול ומידת הצלחתו הם אינדיבידואלים ומשתנים בין מטופל למטופל. יחד עם זאת, הטיפול אמור להפחית את כמות שיער הגוף עד 90%!

ב-ESTEMED תוכלו ליהנות ממגוון רחב של  שירותי הסרת שיער מכל חלקי הגוף: פנים, זרועות, בית שחי, קו ביקיני, חזה, בטן ורגליים.

צור קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם: