חיטוב גוף והקטנת היקפים

מדוע כדאי לעבור טיפולים לחיטוב הגוף?

פעמים רבות, על אף כל המאמצים,  הדיאטה ואימוני הכושר אינם אפקטיביים מספיק, והתוצאות המתקבלות אינן משביעות רצון. חשוב לדעת כי קיימות כיום טכנולוגיות ששילובן עם תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית, מאפשר להפוך את חלומותיכם על הגוף המושלם למציאות שלכם - באופן לא פולשני וללא כאבים.

 

כיצד מסייעים טיפולי חיטוב הגוף?

אנשים רבים מרגישים לא בנוח בגופם וחשים צורך לחטב את גופם. עם זאת, חשוב להבין כי ישנן תוצאות שגם  אכילה נכונה ופעילות גופנית לא בהכרח משיגות, כמו העלמת צלוליטיס למשל. בדיוק לשם כך פותחו שיטות הנועדו להחזיר עטרה ליושנה ולגרום לכם להתהלך שוב בביטחון וגאווה. לנו ב-ESTEMED חשוב להציע טיפולים בטיחותיים בעלי זמן החלמה קצר, על מנת לאפשר לכם ליהנות מתוצאות אופטימליות וחזרה מהירה לשגרה.

 

טיפול בגלי רדיו ולייזר אינפרא אדום

גלי הרדיו למעשה יוצרים חום רב באזור אליו הם מתנקזים. באזורים בהם יש כמות גדולה של תאי שומן או צלוליטיס, אנרגיית החום מסייעת בהמסת השומן. גלי הרדיו חודרים את שכבות העור ומגיעים לרקמות השומן, בהם הצלוליט ותאי השומן עצמם. כתוצאה מהחימום תאי השומן מתרככים והופכים נוזליים יותר, ישנה התרחבות של הרקמות ותאי השומן וזרימת דם מוגברת. זרימת הדם היא זו המסייעת להוציא מהגוף את אותם שומנים שעברו את תהליך ההמסה והפכו נוזליים, כחלק מפעולת ניקוי הפסולת.

 

יעילות הטיפול ותוצאותיו

מדובר בטיפול שההתאוששות ממנו מהירה והוא נחשב אפקטיבי. כמובן שהקפדה על אורח חיים בריא ופעילות גופנית סדירה, תסייע לשימור התוצאות והמראה האידאלי של הגוף.

 


צור קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם: