הצערת העור

טיפולי הצערת עור

עור הפנים שלנו משתנה עם השנים - בין אם כתוצאה מתהליך טבעי של התבגרות, נזקי השמש  או אורח החיים שסיגלנו לעצמנו (תזונה, עישון וכדומה). אם בעבר הפיתרון כלל ניתוח, ממנו ההתאוששות אינה פשוטה ולוקחת זמן לא מבוטל, הרי שכיום אפשר להשיג תוצאות טובות יותר באמצעות טיפול לא פולשני ובזמן החלמה מהיר יותר.

 

הגורמים לשינויים בעור הפנים

אין ספק כי הזמן נותן את אותותיו על פנינו, אך הזדקנות העור איננה נגרמת רק בשל ההתבגרות הביולוגית, אלא גם לאורח חיינו יש השפעה גדולה מאוד על כך. החל מבחירות התזונה שלנו, דרך חשיפה לשמש, עישון, צריכת אלכוהול ועד למצב רוח בכלל ולחץ בפרט - כל אלו משפיעים על עור פנינו לא פחות. עור פנים רענן ובעל מראה צעיר נתפס כאסתטי יותר על פי סטנדרטים מודרניים, על כן אין זה מפליא כי רבים האנשים המעוניינים בטיפולים להצערת העור.

 

למי מתאים הטיפול?

הזרקת בוטוקס נועדה לנשים וגברים החשים בצורך ומעוניינים לשמר את האלסטיות של עור הפנים. לנשים בהריון ולבעלי בעיות נוירולוגיות רצוי להמנע מקבלת זריקות בוטוקס, אך עבור יתר האוכלוסיה מדובר בהליך אסתטי פשוט, ללא סיכונים משמעותיים, המאפשר חזרה מיידית לשגרה.

 

יעילות הטיפול ותוצאותיו

זריקות הבוטוקס ממלאות את אזורי הקמטים ועל ידי כך יוצרות עור פנים רענן ובעל מראה צעיר יותר. התוצאות נראות לעין מספר ימים לאחר הטיפול, נשמרות עד חצי שנה - אך הקפדה על תדירות טיפולים תהיה אפקטיבית ותגרום לתדירותם לפחות עם הזמן.


חומרי מילוי

חומרי מילוי למיניהן נועדו למיצוק והצערת העור. הכי נפוץ הינו חומצה היאלורונרית ששומרת על נפח הפנים אשר מאבדים עם הגיל , מסירה את הכמתים ומשפרת את הלחות. 

צור קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם: